KONST / Litografier / Färglitografi 7437038
nr 743 7038
Färglitografi
Luciano Pavarotti, HC-upplaga, signerad, 'villaggio di pescatori', bladets mått: 50x71
Kondition: löst blad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:21:58
850 kr
1.000 kr
27 feb